Breaking News
Ο ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕ ΤΟΝ ΡΩΣΟ ΑΠΕΡΧΟΜΕΝΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΑΜΥΝΑΣ
ΝΕΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΣΙΠΡΑ-ΚΟΤΖΙΑ
TΡAMΠ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΚΟΜΙΣΙΟΝ ΣΤΗΝ GOOGLE: «EΓΩ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ»
«ΕΦΥΓΕ» Ο ΠΤΕΡΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΗΣ
ΦΑΚΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ: TA NTOKOYMENTA THΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ
ΠΕΡΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑΣ , ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΤΗΤΑΣ-ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΑΜΠΟΥΚΗ!!
ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ
ΟΙ ΕΞΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ
ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΡΑΜΠ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
Ο ΤΡΑΜΠ ΘΕΛΕΙ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ.
ΜΕ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΤΟΥΣ «ΑΝΤΑΡΤΕΣ» ΣΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΗΣ Η ΤΕΡΕΖΑ ΜΕΙ
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΥΛΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΑΜΠ-ΠΟΥΤΙΝ
ΠΡΟΣ 3ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ;
Ο ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ -ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ
ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2018 – 2019: ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΕΤΑΑ
ΛΗΣΤΕΣ ΕΙΣΕΒΑΛΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΤΑΝ
Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ ΠΑΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΩΝ
Η ΜΟΝΗ ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΕΛΣΙΝΚΙ ΉΤΑΝ ΤΟΥ ΚΙΣΙΝΓΚΕΡ
Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ-ΡΩΣΙΚΗ ΔΙΕΛΚΥΣΤΙΝΔΑ ΣΕ ΜΕΣΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018: ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Δείτε τι έχει γίνει μέχρι τώρα, τα επόμενα ματς και την πορεία έως τον τελικό.

1ος όμιλος
1η αγωνιστική (14-15/06)
Ρωσία – Σαουδική Αραβία            5-0
Αίγυπτος – Ουρουγουάη              0-1

2η αγωνιστική (19-20/06)
Ρωσία – Αίγυπτος                        3-1
Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία   1-0

3η αγωνιστική (25/06)
Ουρουγουάη – Ρωσία 3-0
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος 2-1

Ομάδες N-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Ουρουγουάη 32-0-0 5-0 9
2. Ρωσία 2-0-1 8-4 6
—————————————-
3. Σαουδική Αραβία 1-0-2 2-7 3
4. Αίγυπτος 0-0-3 2-6 0

2ος όμιλος
1η αγωνιστική (15/06)
Μαρόκο – Ιράν                  0-1
Πορτογαλία – Ισπανία       3-3

2η αγωνιστική (20/06)
Πορτογαλία – Μαρόκο      1-0
Ιράν – Ισπανία                  0-1

3η αγωνιστική (25/06)

Ιράν – Πορτογαλία 1-1
Ισπανία – Μαρόκο 2-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Ισπανία 1-2-0 6-5 5
2. Πορτογαλία 1-2-0 5-4 5
————————————
3. Ιράν 1-1-1 2-2 4
4. Μαρόκο 0-1-2 2-4 1

3ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Γαλλία – Αυστραλία       2-1
Περού – Δανία               0-1

2η αγωνιστική (21/06)
Δανία – Αυστραλία        1-1
Γαλλία – Περού              1-0

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Γαλλία 2-0-0 3-1 6
2. Δανία 1-1-0 3-2 4
3. Αυστραλία 0-1-1 2-3 1
4. Περού 0-0-2 0-2 0

3η αγωνιστική (26/06)
Δανία – Γαλλία (17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Αυστραλία – Περού (17:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

4ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Αργεντινή – Ισλανδία         1-1
Κροατία – Νιγηρία              2-0

2η αγωνιστική (21-22/06)
Αργεντινή – Κροατία          0-3
Νιγηρία – Ισλανδία             2-0

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Κροατία 2-0-0 5-0 6
2. Νιγηρία 1-0-1 2-2 3
3. Ισλανδία 0-1-1 1-3 1
4. Αργεντινή 0-1-1 1-4 1

3η αγωνιστική (26/06)
Νιγηρία – Αργεντινή (21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Ισλανδία – Κροατία (21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)

5ος όμιλος
1η αγωνιστική (17/06)
Κόστα Ρίκα – Σερβία           0-1
Βραζιλία – Ελβετία             1-1

2η αγωνιστική (22/06)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα        2-0
Σερβία – Ελβετία                1-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Βραζιλία 1-1-0 3-1 4
2. Ελβετία 1-1-0 3-2 4
3. Σερβία 1-0-1 2-2 3
4. Κόστα Ρίκα 0-0-2 0-3 0

3η αγωνιστική (27/06)

Σερβία – Βραζιλία (21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Ελβετία – Κόστα Ρίκα (21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)

6ος όμιλος
1η αγωνιστική (17-18/06)
Γερμανία – Μεξικό                0-1
Σουηδία – Ν. Κορέα             1-0

2η αγωνιστική (23/06)
Ν. Κορέα – Μεξικό                1-2
Γερμανία – Σουηδία               2-1

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Μεξικό 2-0-0 3-1 6
2. Γερμανία 1-0-1 2-2 3
3. Σουηδία 1-0-1 2-2 3
4. Νότια Κορέα 0-0-2 1-3 0

3η αγωνιστική (27/06)
Ν. Κορέα – Γερμανία (17:00, Kazan Arena, Καζάν)
Μεξικό – Σουηδία (17:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)

7ος όμιλος
1η αγωνιστική (18/06)
Βέλγιο – Παναμάς         3-0
Τυνησία – Αγγλία          1-2

2η αγωνιστική (23-24/06)
Βέλγιο – Τυνησία           5-2
Αγγλία – Παναμάς         6-1

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Βέλγιο 2-0-0 8-2 6
2. Αγγλία 2-0-0 8-2 6
3. Τυνησία 0-0-2 3-7 0
4. Παναμάς 0-0-2 1-9 0

3η αγωνιστική (28/06)
Αγγλία – Βέλγιο (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
Παναμάς – Τυνησία (21:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)

8ος όμιλος
1η αγωνιστική (19/06)
Κολομβία – Ιαπωνία            1-2
Πολωνία – Σενεγάλη           1-2

2η αγωνιστική (24/06)
Ιαπωνία – Σενεγάλη             2-2
Πολωνία – Κολομβία            0-3

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Ιαπωνία 1-1-0 4-3 4
2. Σενεγάλη 1-1-0 4-3 4
3. Κολομβία 1-0-1 4-2 3
4. Πολωνία 0-0-2 1-5 0

3η αγωνιστική (28/06)
Ιαπωνία – Πολωνία (17:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)
Σενεγάλη – Κολομβία (17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)

Φάση «16» (30/6-3/7)
1) Νικητής 3ου ομίλου – Δεύτερος 4ου ομίλου (30/06, 17:00, Kazan Arena, Καζάν)
2) Νικητής 1ου ομίλου (Ουρουγουάη) – Δεύτερος 2ου ομίλου (Πορτογαλία) (30/06, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
3) Νικητής 2ου ομίλου (Ισπανία) – Δεύτερος 1ου ομίλου (Ρωσία) (01/07, 17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
4) Νικητής 4ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου (01/07, 21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
5) Νικητής 5ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου (02/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
6) Νικητής 7ου ομίλου – Δεύτερος 8ου ομίλου (02/07, 21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
7) Νικητής 6ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου (03/07, 17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
8) Νικητής 8ου ομίλου – Δεύτερος 7ου ομίλου (03/07, 21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)

Προημιτελική Φάση (6-7/7)
9) Νικητής 1 – Νικητής 2 (06/07, 17:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
10) Νικητής 5 – Νικητής 6 (06/07, 21:00, Kazan Arena, Καζάν)
11) Νικητής 7 – Νικητής 8 (07/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
12) Νικητής 3 – Νικητής 4 (07/07, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

Ημιτελική Φάση (10-11/7)
13) Νικητής 9 – Νικητής 10 (10/07, 21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
14) Νικητής 11 – Νικητής 12 (11/07, 21:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

«Μικρός» Τελικός (14/7)
Ηττημένος 13 – Ηττημένος 14 (17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τελικός (15/7)
Νικητής 13 – Νικητής 14 (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Πηγή: Iefimerida.gr 

Related Post

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ζώδια από το zodia123.gr

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"

error: Content is protected !!