Breaking News
ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ, Ο ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ: ΚΥΜΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ, ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΕΞΟΝΤΩΣΟΥΝ
ΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ
Η ΑΒΑΣΤΑΧΤΗ ΕΛΑΦΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ
ΤΑΝΚΕΡ-ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΕΜΠΑΡΓΚΟ ΕΞΑΠΟΛΥΕΙ ΤΟ ΙΡΑΝ
ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ Η ΚΟΜΙΣΙΟΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΠΕΡΙ ΚΑΚΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
26/09/2018. ΗΜΕΡΑ ΜΝΗΜΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΟΥ ΕΞΠΡΕΣ ΣΑΜΙΝΑ
Ο ΝΤΟΝΑΛΝΤ ΤΡΑΜΠ ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΟΧΗΜΑ – ΤΟ ΝΕΟ «ΚΤΗΝΟΣ» ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ (PICS)
ΕΠΕΛΑΣΗ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ
«ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΣ ΚΥΚΛΩΝΑΣ» ΜΕ ΣΦΟΔΡΟΥΣ ΑΝΕΜΟΥΣ ΑΠΕΙΛΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ZAEΦ ΚΑΙ ΝΤΙΜΙΤΡΟΦ ΕΠΙΧΕΙΡΟΥΝ DE FACTO ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΕΣΠΩΝ
Ο ΤΑΓΙΠ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ «ΣΤΡΑΤΟ» ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ, Ο ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΙΠΡΑΣ ΩΣ ΦΤΩΧΟΣ ΣΥΓΓΕΝΗΣ
ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΟ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΕΦΑΛΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΕΞΥΠΝΕΣ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ;
ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΤΡΕΠΤΙΚΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 3 ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Η ΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΣΤΕ
ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΡΧΗ
ΤΟ ΚΟΣΟΒΟ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΟΡΩΝ ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΘΡΙΛΕΡ ΜΕ ΤΟΥΣ «ΟΚΤΩ» ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ
Η ΕΛΛΑΔΑ 15 ΦΟΡΕΣ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΗ ΣΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΑ ΠΡΟΣΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ – ΑΠΑΓΩΓΗ ΔΥΟ 11ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018: ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Δείτε τι έχει γίνει μέχρι τώρα, τα επόμενα ματς και την πορεία έως τον τελικό.

1ος όμιλος
1η αγωνιστική (14-15/06)
Ρωσία – Σαουδική Αραβία            5-0
Αίγυπτος – Ουρουγουάη              0-1

2η αγωνιστική (19-20/06)
Ρωσία – Αίγυπτος                        3-1
Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία   1-0

3η αγωνιστική (25/06)
Ουρουγουάη – Ρωσία 3-0
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος 2-1

Ομάδες N-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Ουρουγουάη32-0-0 5-0 9
2. Ρωσία 2-0-1 8-4 6
—————————————-
3. Σαουδική Αραβία 1-0-2 2-7 3
4. Αίγυπτος 0-0-3 2-6 0

2ος όμιλος
1η αγωνιστική (15/06)
Μαρόκο – Ιράν                  0-1
Πορτογαλία – Ισπανία       3-3

2η αγωνιστική (20/06)
Πορτογαλία – Μαρόκο      1-0
Ιράν – Ισπανία                  0-1

3η αγωνιστική (25/06)

Ιράν – Πορτογαλία 1-1
Ισπανία – Μαρόκο 2-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Ισπανία 1-2-0 6-5 5
2. Πορτογαλία 1-2-0 5-4 5
————————————
3. Ιράν 1-1-1 2-2 4
4. Μαρόκο 0-1-2 2-4 1

3ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Γαλλία – Αυστραλία       2-1
Περού – Δανία               0-1

2η αγωνιστική (21/06)
Δανία – Αυστραλία        1-1
Γαλλία – Περού              1-0

3η αγωνιστική (26/06)
Δανία – Γαλλία              0-0
Αυστραλία – Περού      0-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Γαλλία 2-1-0 3-1 7
2. Δανία 1-2-0 3-2 5
———————————–
3. Περού 1-0-2 2-2 3
4. Αυστραλία 0-1-2 2-5 1

4ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Αργεντινή – Ισλανδία         1-1
Κροατία – Νιγηρία              2-0

2η αγωνιστική (21-22/06)
Αργεντινή – Κροατία          0-3
Νιγηρία – Ισλανδία             2-0

3η αγωνιστική (26/06)
Νιγηρία – Αργεντινή         1-2
Ισλανδία – Κροατία          1-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Κροατία 3-0-0 7-1 9
2. Αργεντινή 1-1-1 3-5 4
—————————-
3. Νιγηρία 1-0-2 3-4 3
4. Ισλανδία 0-1-2 2-5 1

5ος όμιλος
1η αγωνιστική (17/06)
Κόστα Ρίκα – Σερβία           0-1
Βραζιλία – Ελβετία             1-1

2η αγωνιστική (22/06)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα        2-0
Σερβία – Ελβετία                1-2

3η αγωνιστική (27/06)

Σερβία – Βραζιλία               0-2
Ελβετία – Κόστα Ρίκα         2-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Βραζιλία 2-1-0 5-1 7
2. Ελβετία 1-2-0 5-4 5
——————————-
3. Σερβία 1-0-2 2-4 3
4. Κόστα Ρίκα 0-1-2 2-5 1

6ος όμιλος
1η αγωνιστική (17-18/06)
Γερμανία – Μεξικό                0-1
Σουηδία – Ν. Κορέα             1-0

2η αγωνιστική (23/06)
Ν. Κορέα – Μεξικό                1-2
Γερμανία – Σουηδία               2-1

3η αγωνιστική (27/06)
Ν. Κορέα – Γερμανία 2-0
Μεξικό – Σουηδία 0-3

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Σουηδία 2-0-1 5-2 6
2. Μεξικό 2-0-1 3-4 6
——————————————
3. Νότια Κορέα 1-0-2 3-3 3
4. Γερμανία 1-0-2 2-4 3

7ος όμιλος
1η αγωνιστική (18/06)
Βέλγιο – Παναμάς         3-0
Τυνησία – Αγγλία          1-2

2η αγωνιστική (23-24/06)
Βέλγιο – Τυνησία           5-2
Αγγλία – Παναμάς         6-1

3η αγωνιστική (28/06)
Αγγλία – Βέλγιο                0-1
Παναμάς – Τυνησία          1-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Βέλγιο 3-0-0 9-2 9
2. Αγγλία 2-0-1 8-3 6
——————————
3. Τυνησία 1-0-2 3-7 3
4. Παναμάς 0-0-3 2-11 0

8ος όμιλος
1η αγωνιστική (19/06)
Κολομβία – Ιαπωνία            1-2
Πολωνία – Σενεγάλη           1-2

2η αγωνιστική (24/06)
Ιαπωνία – Σενεγάλη             2-2
Πολωνία – Κολομβία            0-3

3η αγωνιστική (28/06)
Ιαπωνία – Πολωνία             0-1
Σενεγάλη – Κολομβία         0-1

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Κολομβία 2-0-1 5-2 6
2. Ιαπωνία 1-1-1 4-4 4 (πέρασε στην επόμενη φάση λόγω λιγότερων καρτών -fair play- από τη Σενεγάλη)
—————————————
3. Σενεγάλη 1-1-1 4-4 4
4. Πολωνία 1-0-2 2-5 3

Φάση «16» (30/6-3/7)
1) Νικητής 3ου ομίλου (Γαλλία) – Δεύτερος 4ου ομίλου (Αργεντινή4-3
2) Νικητής 1ου ομίλου (Ουρουγουάη) – Δεύτερος 2ου ομίλου (Πορτογαλία2-1
3) Νικητής 2ου ομίλου (Ισπανία) – Δεύτερος 1ου ομίλου (Ρωσία1-1 (3-4 πέν.)
4) Νικητής 4ου ομίλου (Κροατία) – Δεύτερος 3ου ομίλου (Δανία1-1 (3-2 πέν.)
5) Νικητής 5ου ομίλου (Βραζιλία) – Δεύτερος 6ου ομίλου (Μεξικό) (02/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
6) Νικητής 7ου ομίλου (Βέλγιο) – Δεύτερος 8ου ομίλου (Ιαπωνία) (02/07, 21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
7) Νικητής 6ου ομίλου (Σουηδία) – Δεύτερος 5ου ομίλου (Ελβετία) (03/07, 17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
8) Νικητής 8ου ομίλου (Κολομβία) – Δεύτερος 7ου ομίλου (Αγγλία) (03/07, 21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)

Προημιτελική Φάση (6-7/7)
9) Νικητής 1 (Γαλλία) – Νικητής 2 (Ουρουγουάη) (06/07, 17:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
10) Νικητής 5 (Βραζιλία ή Μεξικό) – Νικητής 6 (Βέλγιο ή Ιαπωνία) (06/07, 21:00, Kazan Arena, Καζάν)
11) Νικητής 7 (Σουηδία ή Ελβετία) – Νικητής 8 (Κολομβία ή Αγγλία) (07/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
12) Νικητής 3 (Ρωσία) – Νικητής 4 (Κροατία) (07/07, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

Ημιτελική Φάση (10-11/7)
13) Νικητής 9 – Νικητής 10 (10/07, 21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
14) Νικητής 11 – Νικητής 12 (11/07, 21:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

«Μικρός» Τελικός (14/7)
Ηττημένος 13 – Ηττημένος 14 (17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τελικός (15/7)
Νικητής 13 – Νικητής 14 (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Πηγή: Ιefimerida.gr 

Related Post

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ζώδια από το zodia123.gr

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"

error: Content is protected !!