Breaking News
Ο ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕ ΤΟΝ ΡΩΣΟ ΑΠΕΡΧΟΜΕΝΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΑΜΥΝΑΣ
ΝΕΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΣΙΠΡΑ-ΚΟΤΖΙΑ
TΡAMΠ ΓΙΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΚΟΜΙΣΙΟΝ ΣΤΗΝ GOOGLE: «EΓΩ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ»
«ΕΦΥΓΕ» Ο ΠΤΕΡΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΗΣ
ΦΑΚΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ: TA NTOKOYMENTA THΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ
ΠΕΡΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑΣ , ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΤΗΤΑΣ-ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΑΜΠΟΥΚΗ!!
ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ
ΟΙ ΕΞΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ
ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΡΑΜΠ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
Ο ΤΡΑΜΠ ΘΕΛΕΙ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ.
ΜΕ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΤΟΥΣ «ΑΝΤΑΡΤΕΣ» ΣΤΟ ΚΟΜΜΑ ΤΗΣ Η ΤΕΡΕΖΑ ΜΕΙ
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΥΛΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΑΜΠ-ΠΟΥΤΙΝ
ΠΡΟΣ 3ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ;
Ο ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ -ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ
ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2018 – 2019: ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΕΤΑΑ
ΛΗΣΤΕΣ ΕΙΣΕΒΑΛΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΤΑΝ
Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ ΠΑΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΩΝ
Η ΜΟΝΗ ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΕΛΣΙΝΚΙ ΉΤΑΝ ΤΟΥ ΚΙΣΙΝΓΚΕΡ
Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ-ΡΩΣΙΚΗ ΔΙΕΛΚΥΣΤΙΝΔΑ ΣΕ ΜΕΣΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018: ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Δείτε τι έχει γίνει μέχρι τώρα, τα επόμενα ματς και την πορεία έως τον τελικό.

1ος όμιλος
1η αγωνιστική (14-15/06)
Ρωσία – Σαουδική Αραβία            5-0
Αίγυπτος – Ουρουγουάη              0-1

2η αγωνιστική (19-20/06)
Ρωσία – Αίγυπτος                        3-1
Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία   1-0

3η αγωνιστική (25/06)
Ουρουγουάη – Ρωσία 3-0
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος 2-1

Ομάδες N-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Ουρουγουάη32-0-0 5-0 9
2. Ρωσία 2-0-1 8-4 6
—————————————-
3. Σαουδική Αραβία 1-0-2 2-7 3
4. Αίγυπτος 0-0-3 2-6 0

2ος όμιλος
1η αγωνιστική (15/06)
Μαρόκο – Ιράν                  0-1
Πορτογαλία – Ισπανία       3-3

2η αγωνιστική (20/06)
Πορτογαλία – Μαρόκο      1-0
Ιράν – Ισπανία                  0-1

3η αγωνιστική (25/06)

Ιράν – Πορτογαλία 1-1
Ισπανία – Μαρόκο 2-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Ισπανία 1-2-0 6-5 5
2. Πορτογαλία 1-2-0 5-4 5
————————————
3. Ιράν 1-1-1 2-2 4
4. Μαρόκο 0-1-2 2-4 1

3ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Γαλλία – Αυστραλία       2-1
Περού – Δανία               0-1

2η αγωνιστική (21/06)
Δανία – Αυστραλία        1-1
Γαλλία – Περού              1-0

3η αγωνιστική (26/06)
Δανία – Γαλλία              0-0
Αυστραλία – Περού      0-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Γαλλία 2-1-0 3-1 7
2. Δανία 1-2-0 3-2 5
———————————–
3. Περού 1-0-2 2-2 3
4. Αυστραλία 0-1-2 2-5 1

4ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Αργεντινή – Ισλανδία         1-1
Κροατία – Νιγηρία              2-0

2η αγωνιστική (21-22/06)
Αργεντινή – Κροατία          0-3
Νιγηρία – Ισλανδία             2-0

3η αγωνιστική (26/06)
Νιγηρία – Αργεντινή         1-2
Ισλανδία – Κροατία          1-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Κροατία 3-0-0 7-1 9
2. Αργεντινή 1-1-1 3-5 4
—————————-
3. Νιγηρία 1-0-2 3-4 3
4. Ισλανδία 0-1-2 2-5 1

5ος όμιλος
1η αγωνιστική (17/06)
Κόστα Ρίκα – Σερβία           0-1
Βραζιλία – Ελβετία             1-1

2η αγωνιστική (22/06)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα        2-0
Σερβία – Ελβετία                1-2

3η αγωνιστική (27/06)

Σερβία – Βραζιλία               0-2
Ελβετία – Κόστα Ρίκα         2-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Βραζιλία 2-1-0 5-1 7
2. Ελβετία 1-2-0 5-4 5
——————————-
3. Σερβία 1-0-2 2-4 3
4. Κόστα Ρίκα 0-1-2 2-5 1

6ος όμιλος
1η αγωνιστική (17-18/06)
Γερμανία – Μεξικό                0-1
Σουηδία – Ν. Κορέα             1-0

2η αγωνιστική (23/06)
Ν. Κορέα – Μεξικό                1-2
Γερμανία – Σουηδία               2-1

3η αγωνιστική (27/06)
Ν. Κορέα – Γερμανία 2-0
Μεξικό – Σουηδία 0-3

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Σουηδία 2-0-1 5-2 6
2. Μεξικό 2-0-1 3-4 6
——————————————
3. Νότια Κορέα 1-0-2 3-3 3
4. Γερμανία 1-0-2 2-4 3

7ος όμιλος
1η αγωνιστική (18/06)
Βέλγιο – Παναμάς         3-0
Τυνησία – Αγγλία          1-2

2η αγωνιστική (23-24/06)
Βέλγιο – Τυνησία           5-2
Αγγλία – Παναμάς         6-1

3η αγωνιστική (28/06)
Αγγλία – Βέλγιο                0-1
Παναμάς – Τυνησία          1-2

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Βέλγιο 3-0-0 9-2 9
2. Αγγλία 2-0-1 8-3 6
——————————
3. Τυνησία 1-0-2 3-7 3
4. Παναμάς 0-0-3 2-11 0

8ος όμιλος
1η αγωνιστική (19/06)
Κολομβία – Ιαπωνία            1-2
Πολωνία – Σενεγάλη           1-2

2η αγωνιστική (24/06)
Ιαπωνία – Σενεγάλη             2-2
Πολωνία – Κολομβία            0-3

3η αγωνιστική (28/06)
Ιαπωνία – Πολωνία             0-1
Σενεγάλη – Κολομβία         0-1

Ομάδες Ν-Ι-Η Τέρματα Βαθμοί
1. Κολομβία 2-0-1 5-2 6
2. Ιαπωνία 1-1-1 4-4 4 (πέρασε στην επόμενη φάση λόγω λιγότερων καρτών -fair play- από τη Σενεγάλη)
—————————————
3. Σενεγάλη 1-1-1 4-4 4
4. Πολωνία 1-0-2 2-5 3

Φάση «16» (30/6-3/7)
1) Νικητής 3ου ομίλου (Γαλλία) – Δεύτερος 4ου ομίλου (Αργεντινή4-3
2) Νικητής 1ου ομίλου (Ουρουγουάη) – Δεύτερος 2ου ομίλου (Πορτογαλία2-1
3) Νικητής 2ου ομίλου (Ισπανία) – Δεύτερος 1ου ομίλου (Ρωσία1-1 (3-4 πέν.)
4) Νικητής 4ου ομίλου (Κροατία) – Δεύτερος 3ου ομίλου (Δανία1-1 (3-2 πέν.)
5) Νικητής 5ου ομίλου (Βραζιλία) – Δεύτερος 6ου ομίλου (Μεξικό) (02/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
6) Νικητής 7ου ομίλου (Βέλγιο) – Δεύτερος 8ου ομίλου (Ιαπωνία) (02/07, 21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
7) Νικητής 6ου ομίλου (Σουηδία) – Δεύτερος 5ου ομίλου (Ελβετία) (03/07, 17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
8) Νικητής 8ου ομίλου (Κολομβία) – Δεύτερος 7ου ομίλου (Αγγλία) (03/07, 21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)

Προημιτελική Φάση (6-7/7)
9) Νικητής 1 (Γαλλία) – Νικητής 2 (Ουρουγουάη) (06/07, 17:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
10) Νικητής 5 (Βραζιλία ή Μεξικό) – Νικητής 6 (Βέλγιο ή Ιαπωνία) (06/07, 21:00, Kazan Arena, Καζάν)
11) Νικητής 7 (Σουηδία ή Ελβετία) – Νικητής 8 (Κολομβία ή Αγγλία) (07/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
12) Νικητής 3 (Ρωσία) – Νικητής 4 (Κροατία) (07/07, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

Ημιτελική Φάση (10-11/7)
13) Νικητής 9 – Νικητής 10 (10/07, 21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
14) Νικητής 11 – Νικητής 12 (11/07, 21:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

«Μικρός» Τελικός (14/7)
Ηττημένος 13 – Ηττημένος 14 (17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)

Τελικός (15/7)
Νικητής 13 – Νικητής 14 (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Πηγή: Ιefimerida.gr 

Related Post

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ζώδια από το zodia123.gr

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"

error: Content is protected !!